TEXA z Rieju, Vent i Wottan Motor

TEXA z Rieju, Vent i Wottan Motor TEXA

Dzięki oprogramowaniu IDC5 BIKE i interfejsowi pojazdu Navigator TXB Evolution sieć dealerów i autoryzowanych warsztatów Rieju, Vent oraz Wottan Motor może przeprowadzać zaawansowane czynności konserwacyjne na wszystkich swoich motocyklach.

Prestiżowa współpraca w świecie jednośladów trwa. TEXA podpisała kolejne trzy umowy na oficjalną dostawę rozwiązań diagnostycznych dla kolejnych marek motocykli, a mianowicie marki Rieju, Vent oraz Wottan Motor. Zgodnie z umową sieć dealerów i autoryzowanych warsztatów tych marek będzie korzystać z oprogramowania diagnostycznego IDC5 BIKE oraz interfejsu pojazdu Navigator TXB Evolution do identyfikacji usterek oraz przeprowadzania codziennych procedur kontroli i konserwacji w sterownikach poszczególnych układów.

Najnowsze umowy poszerzają imponującą już listę marek, z którymi TEXA współpracuje: Arrow Exhaust, AJP, Benelli Q.J., Betamotor, Bimota, Brough Superior, Ducati, Fantic Motor, F.B. Mondial, MGK Hellenic Motor, Moto Morini, MV Agusta, SWM, SYM Italia, Padana Sviluppo. Tak rozległa lista partnerów potwierdza wysoką pozycję TEXA w branży diagnostyki dedykowanej motocyklom. W 2001 roku TEXA była pierwszą firmą, która zaangażowała się w diagnostykę motocykli, przewidując rosnące znaczenie elektroniki w tym sektorze. Od tego czasu wyprodukowała ponad 20 000 narzędzi diagnostycznych przeznaczonych dla producentów pojazdów i rynku niezależnego.

Mario Giacomella, kierownik ds. produktów TEXA Bike and Marine powiedział: – Rieju, Vent i Wottan Motor to solidne i dobrze znane marki w świecie jednośladów. Fakt, że nawet oni wybrali TEXA jako oficjalnego dostawcę oznacza, że ​​nasza praca i rozwój, który realizujemy każdego dnia, mają ogromną wartość. Dziedzina diagnostyki motocykli stale się rozwija i dziś, bardziej niż kiedykolwiek, narzędzia takie jak nasze są niezbędne do wykrywania błędów, programowania jednostek sterujących, aktywowania komponentów, wykonywania regulacji i wielu innych.

Źródło: TEXA

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę