Tysiące motocykli w Bydgoszczy

Świątek
28.5.2018

W dniach 16–20 maja br. w Myślęcinku (Bydgoszcz) odbył się największy w Europie zlot miłośników Harleya – Super Rally 2018. W ciągu czterech dni pojawiło się tam ponad 7000 osób, impreza miała charakter zamknięty. Na teren zlotu mogły wjechać motocykle marki Harley, Buell i Indian.

Uczestnicy mogli rozbijać namioty w specjalnie wyznaczonych strefach. Co wieczór odbywały się koncerty różnych grup muzycznych z przewagą tych o mocniejszym brzmieniu. W piątek podczas oficjalnego otwarcia firma Świątek przeprowadziła prezentację swojej hamowni inercyjnej BIKE 01 IN. Chętni motocykliści mogli wykonać pomiar mocy swojego pojazdu.

Natomiast wieczorem na Różopolu można było spotkać prezydenta miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, który również pojawił się na zlocie.

W sobotę wieczorem oraz niedzielę można było usłyszeć w całym mieście harleyowców wracających do m.in. Rosji, Niemiec, Szwecji, Holandii, Włoch czy Anglii.

Więcej informacji o hamowniach, a także wałkach rozrządu firmy Świątek można uzyskać pod numerem telefonu 609 034 300 lub pod adresem www.swiatek.com.pl.

Źródło: Świątek

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę