Jubileusz Vespy 946. Limitowana edycja na rok królika

Jubileusz Vespy 946. Limitowana edycja na rok królika Piaggio Group

Vespa 946 10° Anniversario to pierwsza kolekcja z serii obejmującej 12 lat. Limitowana i numerowana Vespa przywróci ikonografię kalendarza księżycowego. Tylko 1000 sztuk kolekcjonerskiej linii Rabbit.

Początek nowego roku księżycowego przynosi nie tylko radość wiosny, ale także ikonografię nowego zwierzęcia do odniesienia w horoskopie. Marka Vespa wita rok królika – symbol i omen spokoju, dobrobytu i szacunku dla przeszłości.

Vespa 946 10° Anniversario to model przeznaczony właśnie królikowi. Seria zostanie wydana w specjalnej, limitowanej i numerowanej liczbie 1000 sztuk. To tylko pierwszy etap ważnego projektu, który będzie obejmował kolejne 12 lat i w ramach którego każdego roku będzie wprowadzana nowa edycja na rocznicę inspirowana zwierzęciem z horoskopu księżycowego danego roku.

Od swojego debiutu w 2013 roku Vespa 946 ugruntowała swoją pozycję jako symbol „marki jutra”, która to czynnie interpretuje nietuzinkowe wartości współczesności. To innowacyjne podejście wydaje intrygujące owoce – w tym wypadku mówimy o kolekcjonerskiej linii Rabbit wydanej w przeróbce klasycznej zielonej Vespy. Idea twórców nakierowana była na miłość do zabawy, czyli typową cechę ludzi urodzonych pod tym znakiem. Na nadwoziu widzimy zerkającą sylwetkę królika.

Vespa_946_10°_Anniversario Piaggio Group

Wszystkie detale Vespy 946 10° Anniversario są wykonane w wyrafinowanym, wypalonym wykończeniu z ciepłymi refleksami, a podwójnie tapicerowane siodło jest czarne z wypalonymi przeszyciami i jest szyte ręcznie igłą i nitką, podobnie jak uchwyty na ręce.

Źródło: Piaggio Group

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę