W 2019 roku Polacy wybrali Super Soco!

Super Soco

Rynek jednośladów elektrycznych rozwija się w błyskawicznym tempie. Jeszcze kilka lat temu na palcach jednej ręki można było policzyć jeżdżące po polskich drogach pojazdy z napędem elektrycznym. 

Dziś w dobie co raz większej eko-świadomości, wszechobecnego e-shearingu i zmieniającego się podejścia Polaków do miejskiej mobilności, swoje elektryczne pojazdy wypuszczają największe stajnie motocyklowe świata. W 2019 roku wg danych PZPM zarejestrowano 3053 „elektryków”.

BMW, KTM, a nawet… Harley Davidson musiały jednak w 2019 roku oddać palmę pierwszeństwa debiutującej na naszym rynku marce Super Soco.

Według raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego to właśnie Super Soco została najpopularniejszą marką motocykli elektrycznych w 2019 roku w Polsce. Sukces jest tym większy, że wszystkie rejestracje dotyczą jednego modelu – Super Soco TC Maxa.

Twórcami elektrycznych motocykli Super Soco jest grupa byłych pracowników Hondy, którzy poświęcili się pasji i dziś pojazdy tej marki obecne są w ponad 50 krajach na całym świecie.

Pierwszy elektryczny odpowiednik klasy 125cc TC Max zaprezentowany został podczas mediolańskich targów EICMA w 2018 roku. Autorski projekt silnika oferuje szczytową moc 5000 W i 180 N.m. momentu obrotowego. Motocykl charakteryzuje ponadto odważny design w stylu cafe racer.

Na decyzję o zakupie właśnie TC Maxa wpłynęła też z pewnością wyjmowalna bateria z płaskimi ogniwami litowymi, pozwalają przejechać nawet 110 km na jednym ładowaniu.
Super Soco Polska razem z dealerami dziękuje polskim klientom za tak ciepłe przyjęcie i zapowiada, że rok 2020 będzie równie elektryzujący.

Źródło: Super Soco

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę