WEBKatalog Motocyklowy jest już dostępny

Auto Partner
27.4.2018

Elektroniczny katalog części Auto Partner – WEBKatalog – został rozszerzony o dodatkową zakładkę, w której znajdują się wszystkie części motocyklowe dostępne w sprzedaży Auto Partner.

Jak skorzystać z nowej funkcjonalności katalogu?

Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę DANE WG POJAZDU, a następnie ikonę motocykla lub od razu przejść do zakładki CZĘŚCI DO MOTOCYKLI. Następnie z listy należy wybrać kolejno MARKĘ, MODEL, POJEMNOŚĆ, WERSJĘ oraz ROCZNIK motocykla. Po dokonaniu wyboru rozwinie się drzewko części, gdzie zostały podpięte wszystkie towary z oferty. Po wyborze odpowiedniej grupy towarowej wyświetli się lista towarów podpiętych. Po prawej stronie panelu zamówień wyświetlane są zamienniki, które również można zamówić bezpośrednio z tego miejsca.

Prace nad katalogiem ciągle trwają i w najbliższym czasie wprowadzone zostaną dodatkowe udogodnienia, jak:

  • sortowanie pojemności rosnąco od najmniejszej,
  • filtrowanie pojazdów w różnej kolejności, według różnych parametrów,
  • autouzupełnianie tekstu po wpisaniu nazwy modelu pojazdu.

Warto wspomnieć, że katalog opracowany został samodzielnie przez dział motocyklowy AP i do użytku została oddana jego pierwsza wersja, dlatego w przypadku problemów z korzystaniem z katalogu bądź, gdy nasuną się Państwu jakieś sugestie dotyczące jego funkcjonalności dział motocyklowy Auto Partner prosi o kontakt pod numerem telefonu 697 160 003 lub adresem e-mail [email zakodowany]

Źródło: Informacja prasowa Auto Partner

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę