Wybierz się na motocyklową wycieczkę ze świecami zapłonowymi DENSO

Denso
11.9.2018

DENSO niedawno zaktualizowało swoją szeroką gamę motocyklowych świec zapłonowych. Powoli kończą się letnie upały – lepszej okazji na wycieczkę motocyklem może już nie być.

W Europie istnieje wiele malowniczych tras wiodących przez piękne zakątki, które idealnie nadają się na wycieczki motocyklowe. Wybraliśmy z nich pięć najlepszych naszym zdaniem tras motocyklowych, które warto wziąć pod uwagę, planując jesienny wyjazd.

Świece zapłonowe DENSO do motocykli

Dzięki świecom zapłonowym DENSO będziesz lepiej przygotowany do jazdy, niezależnie od tego, gdzie zaprowadzi cię droga. Oferta świec zapłonowych DENSO ma obecnie zastosowanie w 5500 modelach motocykli i obejmuje 350 numerów katalogowych, co oznacza, że świece DENSO pasują do prawie każdego motocykla.

A może zastanawiasz się, jak w prosty sposób ulepszyć swój motocykl przed podróżą? Świece zapłonowe DENSO Iridium Power mają na celu poprawę wydajności, przyspieszenia i zużycia paliwa. Unikalna konstrukcja tych świec poprawia spalanie, umożliwiając zwiększenie mocy silnika. Testy pokazują, że silnik motocyklowy ze świecami Iridium Power ma o 1,4% większą moc niż silnik ze zwykłymi świecami zapłonowymi – a kilka dodatkowych koni mechanicznych może zrobić różnicę podczas trudnych wypraw! Elektroda środkowa świec Iridium Power o średnicy 0,4mm i specjalnie ukształtowana elektroda masowa zapewniają wysoką zapłonność i lepsze parametry spalania, co zapewnia doskonałe przyspieszenie i bardziej płynną pracę na biegu jałowym. Ponadto, doskonała zapłonność wpływa także na mniejsze zużycie paliwa: testy wykazują, że zużycie paliwa poprawia się o około 5%.

5 najlepszych europejskich tras motocyklowych, które warto wypróbować tej jesieni

Wybierz się na motocyklową wycieczkę zapierającą dech w piersiach trasą i… nie zapomnij o świecach zapłonowych DENSO! Jest z czego wybierać – oto pięć najlepszych europejskich tras motocyklowych, których malownicze piękno gwarantuje niesamowitą atmosferę:

 1. Trasa Transfogaraska, Rumunia
  Uważana za jedną z najlepszych tras motocyklowych na świecie, droga Transfogaraska jest po prostu spektakularna. Ta wijąca się górska trasa rozciąga się pomiędzy dwoma najwyższymi szczytami w Rumunii i jest cudem nowoczesnej inżynierii, splecionym z historią i folklorem.
 2. Wybrzeże Causeway, Irlandia Północna
  Obszar położony w hrabstwie Antrim w północno-wschodniej części Irlandii, jest światowym dziedzictwem UNESCO i narodowym rezerwatem przyrody. Sieć krajowych i przybrzeżnych dróg pokazuje kwintesencję Irlandii, a północny kraniec trasy wieńczy słynna Grobla Olbrzyma, którą zdecydowanie warto zobaczyć.
 3. Wybrzeże Amalfi, Włochy
  Tę niesamowicie malowniczą trasę najlepiej jest podziwiać na początku jesieni, kiedy wciąż jest ładna pogoda, ale nie ma już tak wielu turystów. Znana jako „Droga tysiąca zakrętów”, obfituje w malutkie plaże i piękne lazurowe zatoki.
 4. Trasa Chur – Bellinzona, Szwajcaria
  Dla tych, którzy lubią wyprawy motocyklowe nie tylko ze względu na samą przyjemność jazdy, ta trasa jest obowiązkowa. Trasa z Chur do Bellinzony to fascynująca, historyczna podróż pełna odkryć. Wieńcząca trasę Bellinzona ujmuje ciepłą gościnnością i mnóstwem miejsc wartych odwiedzenia. Starożytne zamki, muzea i galerie – ta trasa będzie wspaniałym doświadczeniem dla wymagającego motocyklisty.
 5. Cat and Fiddle Run, Anglia
  Trasa zawdzięcza swoją nazwę pubowi, który znajduje się w jej najwyższym punkcie. W Anglii podróż tą drogą traktuje się jako „rytuał przejścia” dla motocyklistów. Niskie kamienne murki zapewniają świetny widok na wrzosowiska – chyba nie ma lepszego sposobu na podziwianie angielskiej jesieni na wsi. Zachowaj jednak ostrożność, ponieważ Royal Automotive Club (RAC) uznało tę trasę za najbardziej niebezpieczną w Wielkiej Brytanii.

Dojedź dalej dzięki świecom motocyklowym DENSO

Świece zapłonowe DENSO gwarantują optymalną wydajność silnika. Niezależnie od tego, dokąd zdecydujesz się pojechać tej jesieni, możesz polegać na świecach zapłonowych DENSO jakości OE.
Więcej informacji o świecach zapłonowych DENSO jest dostępnych na stronie >
http://www.denso-am.pl/produkty/automotive-aftermarket/uklady-zaplonowe/swiece-zaplonowe/


O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę