Yamaha ATV i Side-by-Side Tour powraca do Polski

Yamaha

Już 12 i 13 sierpnia na fanów czterech kółek czekać będzie 12 modeli przygotowanych do testowania na terenie Pustyni Błędowskiej! Nie zabraknie pojazdów z segmentu użytkowego, rekreacyjnego, sportowego i młodzieżowego. Wybierz swój pojazd i poddaj go próbie!
 

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, na ATV Tour, na pewno znajdziesz coś dla siebie. W kategorii sportowej przetestujesz quad z rajdowym genem - YFM700R SE, przedstawiciela agresywnej  stylistyki - YFZ450R oraz pojazdy dla dzieci, który kochają także dorośli - YFM90R i YFZ50.

Wśród pojazdów rekreacyjnych znajdzie się 4-osobowy Wolverine RMAX™4 1000 SE, stworzony do zabawy w najtrudniejszym terenie,  2-osobowy poszukiwacz przygód - Wolverine RMAX™2 1000 SE oraz kompaktowy Grizzly 700 EPS SE.

Na ATV Tour nie zabraknie też najważniejszych przedstawicieli czterokołowców użytkowych: Kodiak 700 oraz Kodiak 700 EPS Alu SE, zaprojektowanych z myślą o pracy trudnych warunkach, luksusowego połączenia komfortu i stylistyki - Kodiak 450 EPS Alu SE Diff-lock oraz 3-osobowej maszyny do całorocznych działań w terenie - Viking EPS.

Liczba miejsc dla uczestników imprezy jest ograniczona.

Rejestracja pod linkiem: https://yamaha-atvtour.zarezerwujsie.pl/pl/#/terms

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę