Yamaha Motor w Poznaniu

Yamaha
13.9.2018

Wraz z końcem sierpnia Yamaha Motor Europe – Oddział w Polsce zakończyła współpracę z firmą Motocykle Polska, pełniącą w ostatnich latach funkcję autoryzowanego dealera jednośladów i produktów marine Yamaha w Poznaniu.

Działanie to doprowadziło do czasowego braku przedstawiciela marki na lokalnym rynku. Yamaha Motor – Oddział w Polsce pragnie przeprosić wszystkich Klientów za tę niekomfortową sytuację i zapewnić, że jej celem jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi. W chwili obecnej trwają intensywne przygotowania do uruchomienia nowego salonu Centrum Yamaha, zlokalizowanego przy ul. Lutyckiej 95A w Poznaniu.

Z myślą o Klientach, Centrum Yamaha będzie posiadało autoryzację na wszystkie segmenty produktowe Yamaha Motor – motocykle i skutery, sprzęt marine, pojazdy rekreacyjne ATV i Side-by-Side oraz skutery śnieżne. Przy salonie będzie również działał profesjonalny serwis. Oficjalne otwarcie Centrum Yamaha zaplanowane jest na początek 2019 roku.

Aby do tego czasu nie zostawić swoich Klientów bez opieki, już od października do dyspozycji miłośników marki zostaną oddane przejściowe salon i serwis, zlokalizowane w miejscu przyszłego Centrum Yamaha. O ile warunki, w których już w przyszłym miesiącu będą prowadzone sprzedaż i serwis, chwilowo będą jeszcze odbiegać od standardów Yamaha Motor, to Klienci mogą mieć pewność co do jakości realizowanych usług. Na miejscu będzie bowiem można spotkać doświadczonych pracowników Yamahy, często już dobrze znanych naszym Klientom.

Ponadto, już od dziś dealer udostępnia kontakt telefoniczny pod numerem +48 514 113 113, pozostając do dyspozycji Klientów na tyle, na ile tylko jest to możliwe w okresie przejściowym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umawiania wizyt indywidualnych, a także do współpracy i przygody z budową nowego Centrum naszej wspólnej pasji i marki.

Yamaha Motor – Oddział w Polsce zdaje sobie sprawę z tego, że tymczasowe rozwiązanie nie spełnia w pełni oczekiwań poznańskiego rynku, za co serdecznie przeprasza. Firma we współpracy ze spółką Centrum obiecuje jednak dołożyć wszelkich starań, by jak najszybciej zakończyć etap przejściowy i móc powitać Klientów w nowym Centrum Yamaha.

Tymczasem, licząc na wyrozumiałość, Yamaha Motor serdecznie zaprasza do korzystania z usług salonu przejściowego, wierząc, że odwiedzający go Klienci będą świadkami przygotowania nowego salonu zgodnie z najwyższymi standardami marki.

Centrum Yamaha
ul. Lutycka 95A, 60-478, Poznań
Tel. +48 514 113 113
www.centrum.yamaha-motor.pl

Źródło: Informacja prasowa Yamaha

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę