Yamaha partnerem rajdów motocyklowych OnTour Poland

Yamaha
16.12.2016

Yamaha Motor Polska nawiązała współpracę z firmą OnTour Poland, organizatorem wielu słynnych rajdów motocyklowych w Polsce.

W wyniku tej współpracy Yamaha została partnerem czterech imprez plenerowych zaplanowanych na 2017 rok: II Bieszczadzkiego Rajdu Motocyklowego, organizowanego według całkowicie nowej w naszym kraju formuły wędrownego Szuter Rally, cieszącego się ogromną popularnością Paszków Rally oraz rajdu enduro „Twardziel”.

Firma OnTour dała się już poznać jako znakomity organizator rajdów turystycznych. Dlatego Yamaha postanowiła rozszerzyć współpracę z ekipą motocyklistów będących miłośnikami podróży on-off na dwóch kołach, decydując się na partnerstwo aż w czterech rajdowych odsłonach.

– Bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z firmą OnTour Poland, która zasłynęła z organizacji jednych z najlepszych rajdów motocyklowych w Polsce. Nasza współpraca w 2017 roku nie ograniczy się do samego partnerstwa w popularnym Paszków Rally, ale obejmie łącznie aż cztery imprezy o charakterze enduro i szosowym. Dzięki temu Yamaha w przyszłym roku będzie mogła zaoferować swoim Klientom przygodę na najwyższym poziomie – mówi Joanna Grzanecka, marketing manager Yamaha Motor – Oddział w Polsce.

W ramach współpracy Yamaha uświetni dzienne i wieczorne aktywności, przekaże liczne wartościowe nagrody dla uczestników, udostępni motocykle demonstracyjne, a jej dealerzy i przedstawiciele wezmą aktywny udział w każdej z czterech imprez w 2017.

Kalendarz imprez motocyklowych napędzanych przez Yamahę w sezonie 2017:

  • II Bieszczadzki Rajd Motocyklowy napędza YAMAHA, 05–07 maja 2017, Bieszczady, Polańczyk
  • Szuter Rally 2017 napędza YAMAHA, 1–4 czerwca 2017, Kaszuby, Pomorskie
  • V Paszków Rally 2017 napędza Yamaha, 25–27 sierpnia 2017, Lądek-Zdrój, Kotlina Kłodzka
  • TWARDZIEL rajd enduro napędza Yamaha 2017, 29 września–1 października 2017, Natura Park, Stężnica, Bieszczady

Źródło: Informacja prasowa Yamaha

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę