Yamaha partnerem Warsaw Motorcycle Show 2019

Yamaha
4.12.2018

Premierowa edycja Warsaw Motorcycle Show, która odbyła się wiosną br. na terenie Warsaw Ptak Expo, zgromadziła 170 wystawców, 2000 motocykli i blisko 60 tys. zwiedzających. Tymi liczbami Warsaw Motorcycle Show zasłużył sobie na miano największej branżowej imprezy targowej nie tylko w Polsce, ale i Europie Centralnej, rozbudzając nadzieje na to, co zobaczymy podczas zapowiedzianej na weekend 1–3 marca 2019 r. drugiej edycji wystawy. Swoją obecność już dziś zapowiada polski oddział Yamaha Motor Europe, który ponownie został partnerem tego ważnego wydarzenia.

Na mocy podpisanej w listopadzie umowy między Ptak Warsaw Expo i polskim importerem, Yamaha Motor została partnerem drugiej edycji Warsaw Motorcycle Show. Krajowy dystrybutor marki wraz z siecią dealerską na 600-metrowym stoisku zaprezentuje przekrojową ofertę przyspieszających bicie serca produktów – zróżnicowaną gamę nowoczesnych motocykli on-off i miejskich skuterów, dzielne ATV Grizzly i topowy side-by-side YXZ1000R SS, a także przywodzące na myśl najlepsze wakacje produkty marine. Nie zabraknie gorących premier na sezon 2019 i targowej nagrody konkursowej w postaci motocykla ze słynnej mrocznej serii Hyper Naked – MT-125 przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy.

Yamaha to nie tylko podnoszący poziom adrenaliny sprzęt, ale także ludzie, relacje i rozmowy. Zapowiada się duża liczba gości specjalnych – teamów sportowych i zawodników motocyklowych, podróżników i podróżniczek, a także przyjaciół marki, którzy podzielą się ze zwiedzającymi swoją pasją do Yamahy. W planie są liczne konkursy i spotkania przy kawie. A wszystko to już za cztery miesiące – na Warsaw Motorcycle Show 2019.

Oficjalny fanpage wystawy: https://www.facebook.com/warsawmotorcycleshow/

Źródło: Yamaha

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę