Yamaha przedłuża promocję „Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha”

Yamaha

Najbliższe tygodnie to czas, w którym Yamaha pragnie zachęcić motocyklistów, by dbali o swoje zdrowie. Ale to też czas zadbania o swoje jednoślady przed rozpoczynającym się sezonem. W celu wsparcia wszystkich fanów dwóch kółek Yamaha wraz z siecią dealerską ogłasza ponowne uruchomienie cieszącej się zimą dużą popularnością promocji „Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha”.

Podobnie jak podczas wcześniejszych edycji tej akcji, dealerzy Yamahy wychodzą naprzeciw użytkownikom klasycznych modeli marki i ułatwiają utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji. Dzięki tej ofercie właściciele young- i oldtimerów mogą odrestaurować swoje pojazdy przy użyciu oryginalnych części zamiennych, jednocześnie sporo przy tym oszczędzając. Jak to działa? Bardzo prosto.

Autoryzowany serwis na podstawie numeru VIN określi wiek pojazdu, a ten będzie równy wyrażonemu procentowo rabatowi, udzielonemu na zakup oryginalnych części zamiennych Yamaha. W praktyce wygląda to tak: jeździsz YZF-R1 czy Majesty 125 z 1998 roku? Twój rabat wyniesie 22%. Masz 37-letnią, klasyczną Yamahę XS650? Otrzymasz aż 37% rabatu! Akcja rusza 24 marca 2020 i potrwa do 30.04.2020 r.

Promocja obejmuje części do motocykli, skuterów, pojazdów ATV oraz Side-by-Side wyprodukowanych przed 2005 rokiem i nie łączy się z innymi promocjami. Minimalna wartość zamówienia wynosi 200 zł brutto.

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę