Yamaha przedłuża promocję XMAX Plus

Yamaha przedłuża promocję XMAX Plus Yamaha

Yamaha przedłuża promocję na topowe skutery sportowe z rodziny MAX. Każdy nowy XMAX jest dostępny z pojemnym kufrem centralnym o pojemności aż 50 l i stelażem gratis.

Chcesz omijać korki i cieszyć się swobodnym dojazdem do pracy? Nic prostszego. Przesiądź się na skuter sportowy Yamaha XMAX 125 do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Dodatkowo teraz dostaniesz do niego pojemny kufer wraz ze stelażem gratis.

Yamaha XMAX 125 oraz jego wersja specjalna XMAX 125 Tech MAX to stylowe i funkcjonalne pojazdy o pojemności silnika 125 cm3, dedykowane posiadaczom samochodowego prawa jazdy kategorii B. Ich każdy element został zaprojektowany z myślą o ulepszeniu miejskiego życia.

Niezastąpiony w porannym pośpiechu okazuje się Smart Key, który pozwala uruchomić pojazd bez konieczności szukania kluczyka. System kontroli trakcji wykrywa śliską bądź nierówną nawierzchnię, a  przedni widelec typu motocyklowego dba o pełen komfort nawet na autostradzie. Oświetlenie w technologii LED, inspirowane większymi pojazdami rodziny MAX, zapewnia perfekcyjną widoczność oraz sportowy wygląd pojazdu. Detale wersji Tech MAX, takie jak elegancka kanapa z przeszyciami, zdobione końcówki kierownicy czy chromowane obramowanie licznika, zaskakują nawet najbardziej wymagających kierowców. Styl nie konkuruje tu jednak z praktyką, o czym przypomina pokaźny schowek na kaski, laptop lub dokumenty.

W ramach promocji możesz powiększyć tę przestrzeń o kolejne 50 l dzięki montowanemu na stelażu kufrowi, który dostaniesz w pakiecie. Jeśli uznasz jednak, że pojemność podstawowa będzie wystarczająca, swój prezent możesz zamienić na inne, dedykowane do pojazdu akcesoria Yamahy o takiej samej wartości (do 1842 zł).

Promocja dotyczy skuterów sportowych XMAX 125 oraz XMAX 125 Tech MAX. Regulamin dostępny jest na stronie. Yamaha zaprasza do swoich salonów.

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę