Yamaha Tenere 700 dostępna do testowania w każdym salonie w Polsce

Yamaha
9.9.2020

Udaj się w niezapomnianą pogoń za horyzontem Yamahą Tenere 700. Dlaczego warto? Rezerwacja jazdy testowej nigdy nie była tak prosta! Wejdź na stronę i jednym kliknięciem zapisz się na przygodę, która pozwoli odkryć nowe możliwości, jakie daje ten słynny motocykl klasy Adventure.

Yamaha Tenere 700 to rajdowy motocykl zaprojektowany z myślą o komfortowej jeździe zarówno po asfaltowej ścieżce, jak i zupełnych bezdrożach, z dala od utartych tras i niezależnie od panujących jesienią warunków. Każdy element tego kultowego już sprzętu sprawia, że kierowca czuje wolność z dala od ograniczeń techniki.

Dwucylindrowy silnik o pojemności 689 cm3 z technologią crossplane, dzięki natychmiastowej mocy, pozwala na dostosowanie jazdy do bieżącej sytuacji na drodze. Nowa, niezwykle efektowna, podwójna rama ze stali sprawdzi się w najbardziej wymagającym terenie, a smukłe, kompaktowe nadwozie oraz płaskie siedzenie, pozwolą na swobodne przenoszenie ciężaru ciała. Wrażenia wizualne zapewniają cztery reflektory LED oraz funkcjonalny kokpit, dzięki którym Yamaha Tenere 700 prezentuje się iście rajdowo. Charakter Adventure zawdzięcza również odwróconym widelcom zawieszenia o dużym skoku oraz 18 i  21-calowym obręczom kół. Rekomendowana cena Yamahy Tenere 700 wynosi 42 999 zł, a wersji rally Edition –  49 999 zł.

Odwiedź swój najbliższy salon Yamaha, skontaktuj się z dealerem lub zarezerwuj jazdę testową jednym kliknięciem myszy na stronie produktowej.

Źródło: Yamaha

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę