Yamaha zaprasza na MT Tour i do konkursu

Yamaha zaprasza na MT Tour i do konkursu Yamaha

Truck MT zbliża się do Polski i w najbliższy weekend zaparkuje przed toruńskim salonem Yamaha AF Motors. Z tej okazji odbędą się jazdy testowe pełną gamą motocykli MT.

Jeszcze można się zapisać, klikając w link poniżej. Ale to nie wszystko! W sobotę i niedzielę, 18 i 19 czerwca, szczególnie gorąco powitani zostaną na imprezie posiadacze Yamahy MT. Z myślą o nich organizator przygotował mnóstwo niespodzianek oraz wyjątkowy konkurs.

Food trucki i strefa chill out, ścianka foto, zwiedzanie serwisu czy spotkania z zawodnikami AF Motors Racing Team – to tylko część atrakcji, jakie czekają na posiadaczy motocykli Yamaha MT, którzy pojawią się w najbliższy weekend w salonie toruńskiego dealera AF Motors.

Zwycięzca konkursu zostanie zaproszony do pomiaru mocy swojego jednośladu MT na hamowni. Aby walczyć o wygraną, wystarczy napisać, za co kochasz swój motocykl MT na funpage’u Yamaha Motor na Facebooku. Konkurs trwa do najbliższego czwartku do północy, a w piątek rano poznamy zwycięzcę.

Na pierwszych 50 właścicieli MT, którzy wpadną do organizatora na swoich motocyklach, aby przybić piątkę i wspólnie się bawić, czekają dodatkowe niespodzianki.

MT Tour 2022 – 18-19 czerwca, Yamaha AF Motors, Szosa Lubicka 141, Toruń.

LINK DO REJESTRACJI NA MT TOUR

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę