Zadbaj o swój kask

DETEM

Polski producent profesjonalnych akcesoriów dla sportów motorowych, firma DETEM, wzbogaca swoją ofertę o gadżety dla właścicieli motocykli.

Oferowany przez DETEM pokrowiec na kask to wysokiej klasy produkt, który przyda się wszystkim posiadaczom maszyn na dwóch kołach. Zaprojektowany został z myślą o przewożeniu kasków w kufrze motocykla lub w bagażniku samochodowym (posiada rzep ułatwiający przyczepienie kasku do podłogi bagażnika). Zewnętrzna powłoka pokrowca wykonana jest z kodury – wytrzymałej tkaniny poliestrowej, doskonale chroniącej kask przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Natomiast wewnętrzną warstwę stanowi odporna na zgniatanie dzianina dystansowa 3D posiadająca dodatkowo właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

Do innych zalet tego rodzaju materiałów zalicza się również ich szeroki zakres twardości i sprężystości oraz dużą wytrzymałość. Firma DETEM posiada w swojej ofercie dwa modele pokrowców, oba w podobnej ciemnej stylistyce, zapinane na suwak, z wygodnym, wytrzymałym uchwytem.

W ofercie sklepu DETEM, oprócz pasów holowniczych, znajdują się również m.in. torby na kosmetyki motocyklowe, holdery i maty serwisowe.

Źródło: DETEM

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia