Zestawy cylindrów Moretti Parts

Moretti Parts
27.3.2018

W ofercie Moretti Parts pojawiły się nowe zestawy cylindrów zawierające wszystko co niezbędne, aby zwiększyć moc  skutera.

W skład zestawu wchodzą: cylinder, tłok, pierścienie, sworzeń, uszczelki oraz zabezpieczenia. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują maksimum trwałości przy znaczącym polepszeniu osiągów oraz momentu obrotowego. Cylindry zostały odlane z aluminium, a tłoki zostały pokryte grafitem. Grafitowane ścianki tłoka obniżają tarcie, co wpływa na zwiększenie żywotności silnika oraz dodatkowe obniżenie jego temperatury. Dodatkowe atuty to zmniejszenie apetytu na paliwo oraz zwiększenie wydajności silnika.

Nowe cylindry Moretti przeznaczone są do najbardziej popularnych 4-suwowych silników 139QMB GY6. Występują w trzech atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Cylindry pokryte zostały specjalnym lakierem cienkowarstwowym odpornym na wysokie temperatury. Dzięki nowoczesnej technologii nie ma to wpływu na odprowadzanie ciepła z cylindra.

Każdy kolor odpowiada innej pojemności:

  • niebieski – 50 cm3
  • złoty – 60 cm3
  • czerwony – 80 cm3

Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie, zależnie od tego, jakiej mocy oczekuje. Mimo zwiększenia pojemności oraz momentu obrotowego zużycie paliwa wzrasta nieznacznie – pozwala to na zachowanie idealnego kompromisu między osiągami a ekonomią związaną z codziennym użytkowaniem skutera.

Cylindry możemy zastosować w pojazdach:

  • Barton 21,
  • Barton Huragan,
  • Barton Challenger,
  • pokrewne modele marek Kymco, Junak, Romet, Zipp, Kingway Benyco, Benzer, wyposażone w silnik 4T 139QMB GY6.

Żródło: Moretti Parts

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia