Zwycięzca Born To Win odebrał nagrodę główną w Ambasadzie Indii

Bajaj
21.8.2018

1 sierpnia 2018 w Ambasadzie Indii w Warszawie odbyło się oficjalne zakończenie konkursu Born To Win oraz przekazanie nagrody głównej zwycięzcy: Markowi Tomaszewskiemu.

Konkurs Born To Win trwał od początku kwietnia do końca czerwca. Wystarczyło zarejestrować zakup Dominara 400 i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe, aby wygrać drugi motocykl Dominar 400 albo otrzymać 15 000 zł w ramach zwrotu gotówki.Nadesłano wiele zgłoszeń, jednak odpowiedź Pana Marka Tomaszewskiego, została wyróżniona jako ta która wygrywa.

Pan Marek pojawił się na wręczeniu nagrody wraz z żoną i córką, które początkowo nie popierały chęci zakupu motocykla. Jednak ostatecznie jak czytamy w zgłoszeniu: “A moja rodzina?! No cóż, oni też są zwycięzcami dzięki temu, że potrafili słuchać, a co za tym idzie zrozumieć, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Dziś wszyscy dzięki zakupowi Dominara 400 możemy się cieszyć tym fantastycznym uczuciem jakim jest jazda na motocyklu”. Pełna treść odpowiedzi dostępna jest na stronie https://www.bajaj.pl/polish/o-nas/aktualno%C5%9Bci/2018/konkurs-born-to-win-dojecha%C5%82-do-mety/.

Przy okazji wręczenia nagrody odbyło się spotkanie z ambasadorem Indii. Głównymi tematami rozmów były kwestie ekonomiczne i handlowe w kontekście marki Romet i firmy Bajaj.

Agnieszka Starzyk, dyrektor Romet Motors, przedstawiła zarys działalności i ekspansji indyjskiej firmy wchodzącej przez Polskę do innych krajów Europy. Ambasador Mr. Tsewang Namgyal wyraził zadowolenie z sukcesu indyjskiej marki na europejskim rynku i zauważył w tej współpracy ogromny potencjał dla obu stron.

Źródło: Informacja prasowa Bajaj

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę