Bling Bling Garage – motocyklowe studio detailingowe!

Bling Bling Garage
26.6.2017

Na motocyklowej mapie Warszawy pojawił się nowy punkt – prawdopodobnie pierwsze w Polsce studio detailingu specjalizujące się w jednośladach. Już w wakacje pasjonaci motocykli będą mogli tu oddać swoje maszyny do pradziwego motocyklowego SPA.

Ekipa ze studia Bling Bling Garage to przede wszystkim doświadczeni motocykliści, traktujący temat detailingu motocykli profesjonalnie, a jednocześnie z fantazją i pasją. Bling Bling Garage jest miejscem, w którym jednoślady poddawane są starannej i indywidualnej pielęgnacji odpowiednio dobranej do rodzaju motocykla – studio specjalizuje się w detailingu motocykli sportowych, szosowych, cruiserów a nawet crossów. Profesjonalne podejście do sprawy, wspomagane stosowaniem najlepszej chemii motocyklowej, pasja i doświadczenie, to składowe na których opiera się filozofia studia. Motocykliści będą mogli skorzystać z kilku różnych pakietów detailingowych i z usługi door-to-door.

Podstawowym założeniem studia Bling Bling Garage jest połączenie długoletniej przygody związanej ze sportami motocyklowymi z pracą, która daje satysfakcję i pozwala rozwijać pasje i zajawki, z których sie nie wyrasta. Bling Bling Garage to także Przyjaciele, Familia i Motocykliści tacy jak Ty.

Więcej na blingblinggarage.pl i www.facebook.com/WarsawMotorcycleDetailing

Źródło: Bling Bling Garage

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę