BMW Motorrad na targach INTERMOT 2016

BMW
26.9.2016

BMW Motorrad kontynuuje ofensywę na rynku motocykli i skuterów.

Nowy R nineT Scrambler oraz nowy model G 310 R zostały właśnie z powodzeniem zaprezentowane w mediach. Światowa premiera przeprojektowanego maxi skutera BMW C evolution odbędzie się podczas paryskiej wystawy Mondial de l'Automobil w dniu 29 września 2016 r. Po raz pierwszy model C evolution będzie dostępny w dwóch wersjach – w tym jednej o rozszerzonym zasięgu 160 kilometrów. Jest to tylko jedna z wielu propozycji BMW Motorrad, które zostaną przedstawione na tegorocznych międzynarodowych targach motocykli i skuterów INTERMOT, odbywających się w Kolonii w dniach od 4 do 9 października 2016 r.

W ramach oferty Heritage, Tour, Roadster, Adventure oraz Sport, BMW Motorrad zaprezentuje dwa całkiem nowe modele motocykli, a kilka modeli, które przeszły znaczące zmiany projektowe, doczeka się swoich światowych premier. W zakresie bezpieczeństwa jazdy na motocyklu, BMW Motorrad zaprezentuje system Inteligentnego połączenia alarmowego, nowego specjalnego elementu wyposażenia, które po raz pierwszy zostanie przedstawione szerszej publiczności. System połączenia alarmowego zostanie wprowadzony w motocyklach BMW jako w pełni zintegrowane rozwiązanie w pierwszych miesiącach 2017 roku.

Oprócz premierowych modeli motocykli wprowadzanych na różne segmenty rynku, podczas targów w Kolonii BMW Motorrad zaprezentuje również nową kolekcję akcesoriów dla motocyklisty na nowy sezon. Prezentowana oferta zawierać będzie całkowicie nowy kask, wyznaczający nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, aerodynamiki oraz uniwersalności.

Po zakończeniu targów INTERMOT 2016 w Kolonii nadejdzie czas na przygotowania do światowych targów motocyklowych EICMA 2016, odbywających się w Mediolanie. Również i tam BMW Motorrad zaprezentuje całą gamę premier.

Źródło: BMW, Mototarget.pl

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę