Dostęp do informacji technicznych motocykli z Autodata

Solera Autodata

Nadeszła wiosna, a więc motocykle z całego kraju wymagają przeglądu, który przygotuje je do powrotu na drogi. Autodata dla motocykli oferuje łatwy dostęp do informacji technicznych od producentów oryginalnego wyposażenia, tak aby przyspieszyć naprawy oraz czynności konserwacyjne i diagnostyczne motocykli.

Obszerna baza danych w postaci narzędzia internetowego Autodata obejmuje plany obsługi, czasy napraw, smary i ilości napełniania, kody usterek, momenty dokręcania, ciśnienie w oponach i wiele innych danych technicznych. Dysponując takimi informacjami, można zwiększyć wydajność pracy w swoim warsztacie.

Plany obsługi

Autodata dla motocykli ma teraz nowy moduł planów obsługi, który pozwala mechanikom z łatwością określić, kiedy należy wykonać najważniejsze czynności przeglądowe, uzupełnić smary, dokonać odpowiednich regulacji, regeneracji części i wiele więcej.

Specyfikacja techniczna

Dostęp do informacji technicznych od producentów oryginalnego wyposażenia może pomóc przyszpieszyć przeglądy, diagnostykę i naprawy motocykli w warsztacie.

Kody usterek

Moduł „kody usterek” Autodata zawiera wyszukiwarkę, która pomaga w zidentyfikowaniu kodów usterek i wskazuje wszystkie niezbędne informacje, takie jak położenie montażowe przyłączy diagnostycznych, lokalizacja usterki oraz jej możliwe przyczyny.

Innowacyjne i proste w użyciu funkcje Autodata cieszą się renomą w branży motoryzacyjnej. 1-miesięczny okres próbny można wykupić za 9,99 €, aby przekonać się, w jaki sposób Autodata dla motocykli może przyspieszyć pracę w warsztacie. W bazie znajduje się ponad 8 tysięcy modeli motocykli, skuterów, quadów i pojazdów terenowych, a do tego ponad 70 tysięcy producentów.

Źródło: Solera Autodata

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia