Druga generacja urządzenia GS-911 z Wi-Fi

Informer
31.1.2017

Urządzenie GS-911 to narzędzie, które odczytuje kody błędów silnikowych, podzespołów i umożliwia ich diagnostykę, za pomocą komputera lub telefonu (Windows, Linux, IOS, Mac i Android).

Urządzenie GS-911 Wi-Fi to druga generacja narzędzia diagnostycznego przeznaczonego dla motocykli BMW, które wyprodukowała firma HEX Microsystems. Narzędzie zostało unowocześnione tak, aby obsługiwać również najnowsze modele motocykli BMW i zaspokoić potrzeby jeszcze większego grona użytkowników i serwisów motocykli BMW. Także tych, którzy mają telefony i komputery Apple, korzystają z systemu Linux lub Android.

Dzięki interfejsowi Wi-Fi dostęp do danych, odczytywanie informacji ze sterowników silnika i diagnostyka możliwa jest na dosłownie każdym urządzeniu z przeglądarką internetową i modułem Wi-Fi.

GS911 Wi-Fi jest produktem, który zrodził się z wieloletniego doświadczenia w zakresie diagnostyki motoryzacyjnej i wsparcia społeczności użytkowników motocykli BMW. Narzędzie to stworzono przede wszystkim z myślą o serwisach motocyklowych oraz motocyklistach wyprawowych.

Źródło: gs911.eu

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia