Harley-Davidson rozpoczyna rok obchodów 120-lecia

Harley-Davidson rozpoczyna rok obchodów 120-lecia SuperBike News

18 stycznia 2023 roku Harley-Davidson ujawni linię motocykli na rok 2023 oraz szczegóły dotyczące pierwszego dorocznego Harley-Davidson Homecoming – uroczystości, która trwa już 120 lat. Wszystkie nowości będą transmitowane na żywo o godzinie 17:00 czasu polskiego na stronie Harley-Davidson.com.

W 2023 roku przypada 120. rocznica powstania firmy Harley-Davidson, podczas której uhonorujemy nasze bogate dziedzictwo, będziemy świętować z naszymi fanami i całą społecznością motocyklistów, a także ujawnimy nasze najnowsze motocykle i ofertę produktową. Prosimy o przyłączenie się do nas, gdy będziemy inaugurować naszą 120. rocznicę ekscytującymi premierami nowych modeli i spojrzeniem na to, co mamy w zanadrzu na nadchodzący, przełomowy rok.

Powiedział Jochen Zeitz, prezes, prezydent i dyrektor generalny firmy Harley-Davidson.

Pierwsza fala nowych motocykli Harley-Davidson z 2023 roku, oryginalnych akcesoriów oraz sprzętu i odzieży zostanie ujawniona 18 stycznia, a następnie będzie dostępna w autoryzowanych punktach dealerskich Harleya. Uroczystość Homecoming wypełni cztery dni muzyką, jedzeniem i kulturą motocyklową w wielu miejscach w okolicy Milwaukee w dniach 13-16 lipca 2023 roku.

Źródło: SuperBike News

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę