Kaski Touratech Aventuro Mod

Touratech
2.12.2016

Kaski z otwieraną szczęką to z pewnością wygodne rozwiązanie, jeśli chcesz szybko zrobić zdjęcie, przeprowadzić krótką rozmowę podczas jazdy, czy zrobić przystanek na tankowanie.

Tego rodzaju kaski to także spore udogodnienie dla motocyklistów noszących okulary. Jednak już podczas off-roadowej jazdy można szybko przekonać się, że takie kaski posiadają też wady, takie jak niedoskonała wentylacja, czy brak daszka chroniącego przed kurzem i kamieniami.

Teraz off-roadowcy nie muszą wybierać między wygodą a funkcjonalnością. Zaprojektowany zgodnie z typowym dla Touratecha designem, kask Aventuro Mod łączy dwa motocyklowe światy, jazdy turystycznej i off-roadowej. To połączenie specjalistycznej wiedzy Touratecha i firmy Schuberth, wiodącego producenta kasków.

Za kształt i projekt wizualny Aventuro Mod odpowiedzialny jest projektant Touratecha, Bart van den Bogaard. Kaski produkowane są przez lidera w tej dziedzinie firmę Schuberth. Z kolei wszystkie elementy kasku wykonane z tworzywa produkuje Touratech AG posiadający olbrzymie doświadczenie w tworzeniu plastikowych elementów z wykorzystaniem technologii TT-3D. Kask dostępny jest w siedmiu różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Źródło: Touratech

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia