Konkurs TRW dla wielbicieli jednośladów

TRW

TRW i Motofiesta zorganizowały konkurs, w którym do wygrania jest tygodniowy wyjazd do Centrum Testowego Motocykli Yamaha położonego w okolicach słynnego kurortu Alicante.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić produkty TRW za 150 zł, wymyślić hasło, które najtrafniej charakteryzuje markę TRW. Zwycięża 5 osób. Zgłoszenie należy wysłać do Motogen.pl wraz z kopią paragonu i wyciętą etykietą produktu. 5 zwycięzców, którzy wymyślą najciekawsze hasła pojedzie na tygodniowy wyjazd z Motofiestą do Centrum Testowego Motocykli Yamaha w Hiszpanii. Tam na każdego będzie czekał nowy motocykl, a doświadczony przewodnik wskaże najciekawsze spośród niezliczonych nadmorskich i górskich tras.

Zwycięzcom konkursu TRW i Motofiesta zapewnią przelot, zakwaterowanie w willi z ogrodem i basenem, wyżywienie w miejscowej restauracji serwującej lokalne potrawy i – co najważniejsze – nowy motocykl Yamaha MT-09 Tracer wraz z paliwem. Przez sześć dni laureaci będą jeździć najciekawszymi trasami w całej okolicy. Warto wziąć udział w konkursie, bo za taki wyjazd trzeba normalnie zapłacić 899 euro i to bez kosztów przelotu i paliwa!

Szczegóły na www.motogen.pl/TRW lub w warsztatach i salonach motocyklowych.

TRW produkuje wysokiej klasy części do motocykli – klocki i tarcze hamulcowe, przewody hamulcowe i sprzęgłowe w oplocie stalowym, pompy hamulcowe sprzęgła, kierownice, podnóżki i wiele innych części i akcesoriów.

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę