Nowe oleje silnikowe serii Racing 4-T Motobike w technologii USVO

Ravenol

Motocykl wymaga dużej uwagi i odpowiedniej opieki, dlatego w trosce o fanów jednośladów Ravenol wprowadza grupę w pełni syntetycznych olejów motocyklowych na bazach PAO/Ester wzmocnionych technologią USVO, dedykowanych do zastosowań wyczynowych. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej zadbać o motocykl, Ravenol wprowadza do oferty specjalny dodatek do paliwa oraz koncentrat czyszczący do silnika.

Oleje serii Racing 4-T Motobike mogą konkurować z najlepszymi na rynku wyczynowymi olejami motocyklowymi. Wszystkie zostały poddane testom i uzyskały Aprobaty JASO MA2.

Seria Ravenol Racing 4-T Motobike z technologią USVO wykorzystuje wyłącznie syntetyczne oleje bazowe grupy IV i V, tak zwane polialfaolefiny (PAO) i estry, które mają znacznie lepsze właściwości w porównaniu z konwencjonalnymi olejami bazowymi.

W porównaniu z olejami konwencjonalnymi, te oleje bazowe oferują lepsze właściwości w niskich temperaturach, a także znacznie wyższą stabilność utleniania, co staje się widoczne przy wydłużonych okresach wymiany oleju. Ponadto oleje w tej technologii charakteryzują się znacząco większą stabilnością ścinania, tj. stabilniej utrzymują poziom lepkości, ponieważ nie zastosowano w nich dodatków poprawiających lepkość (polimery, tworzywa sztuczne), które degradując się w czasie pracy, obniżałyby lepkość oleju oraz generowałyby powstawanie zanieczyszczeń w silnikach. Technologia USVO zapewnia również, że film olejowy jest wyjątkowo stabilny i ma bardzo wysoką zdolność pochłaniania ciśnienia (pracy pod wysokim obciążeniem), co znajduje odzwierciedlenie w jego doskonałych właściwościach ochronnych i poprawie wydajności.

Karty produktu:

  • https://bit.ly/Motobike_SAE_10W-40
  • https://bit.ly/Motobike_10W-50
  • https://bit.ly/Motobike_SAE_10W-60
  • https://bit.ly/Motobike_SAE_15W-50
  • https://bit.ly/Motobike_Engine_Cleaner_Shot
  • https://bit.ly/Motobike_System_Cleaner_Shot

Źródło: Ravenol

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia