Nowy salon i serwis Suzuki Grandys duo

Suzuki

Suzuki rozbudowuje swoją sieć sprzedaży. W lutym do dealerów motocykli marki Suzuki dołączył salon i serwis firmy GRANDys duo, która w branży motocyklowej obecna jest już od 2000 roku.

Otwarcie salonu zostało połączone z lokalną premierą najnowszej, szóstej generacji legendarnego Suzuki GSX-R1000. Z tej okazji GRANDys duo przygotowało dla swoich klientów specjalną ofertę. Pierwsze dziesięć osób, które złoży zamówienie na tego flagowego supersporta, otrzyma podwójne zaproszenie na wybraną rundę Mistrzostw Świata Superbike w bieżącym roku z możliwością wejścia na paddock oraz dołączenia do grona gości VIP jednego z fabrycznych zespołów startujących w kategorii Superbike.

Firma GRANDys duo to przede wszystkim ogromne doświadczenie w wyścigach motocyklowych. Teraz podejmuje się kolejnego wyzwania i chce podzielić się zdobytym doświadczeniem z klientami marki Suzuki.

W 2004 roku zespół wyścigowy, kierowany przez Jacka Grandysa, stał się teamem fabrycznym. "Suzuki Grandys duo Team" był najlepszym zespołem wyścigowym aż do końca swoich startów w 2013 roku. W latach 2002-2013 zawodnicy tego zespołu zdobyli ponad 30 tytułów Mistrzowskich i Vice Mistrzowskich oraz ponad 100 razy stawali na podium zarówno w imprezach krajowych jak również zagranicznych.

Źródło: Suzuki

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę