Olej silnikowy ENEOS do motocykli wyścigowych

ENEOS
4.1.2018

JX Nippon Oil & Energy od lat jest dostawcą najwyższej jakości olejów smarowych dla producentów japońskich motocykli na całym świecie. Marka ENEOS jest wynikiem doskonalonej przez wiele lat myśli technologicznej z zakresu zaawansowanych, wysokowydajnych, syntetycznych olejów smarowych spełniających wszystkie wymogi OEM ustanowione dla różnych typów silników, w tym również dla silników pracujących w warunkach ekstremalnych, między innymi podczas zawodów MotoGP.

Przez długie lata współpracy z zakładami produkującymi motocykle oraz teamami wyścigowymi, ENEOS starannie dobierał skład opracowywanych produktów stosowanych w silnikach japońskich motocykli wyścigowych, wymagających uzyskiwania maksymalnych, możliwych osiągów oraz momentu obrotowego przy jednoczesnej oszczędności paliwa i ochronie silnika.

Olej silnikowy ENEOS to olej o najwyższej wydajności do motocykli wyścigowych z silnikami czterosuwowymi o wysokich osiągach, ze zintegrowaną lub niezintegrowaną skrzynią biegów, z mokrym lub suchym sprzęgłem, pracujących w bardzo wysokiej temperaturze i z bardzo dużą prędkością.

Olej silnikowy ENEOS zapewnia najwyższą wydajność w zakresie zmiany biegów, przyspieszenia, momentu obrotowego i reakcji przepustnicy. Oleje ENEOS Racing zostały przetestowane i zatwierdzone pod kątem zapewnienia wyjątkowego przyspieszenia i maksymalnej mocy po naciśnięciu przepustnicy.

Źródło: ENEOS

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia