Oleje Motul dla Peugeota

Oleje Motul dla Peugeota Motul

Motul stworzył 2 oleje do skuterów i motocykli marki Peugeot.

Oleje te są dostępne między innymi przez oficjalną sieć dealerską Peugeot Motocycles oraz przez przez sprzedawców środków smarnych. Są przeznaczone do skuterów Peugeot Motocycles, aby chronić je przed intensywną, wymagającą jazdą po mieście.

Na początku tego roku Motul i Peugeot Motocycles utworzyły strategiczne partnerstwo w zakresie pierwszego napełnienia i napełnienia serwisowego dla gamy motocykli marki Peugeot. Pierwszy środek smarny, Street Rider 2T, został opracowany  dla dwusuwowych skuterów Peugeot Motocycles. Kompatybilny z katalizatorami, układami wtrysku paliwa i gaźnikami, ten olej pólsyntetyczny chroni silniki dwusuwowych skuterów przed zużyciem dzięki wyjątkowej odporności filmu olejowego. Został on również zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną czystość silnika i nie powodować dymienia.

Drugi środek smarny – City Rider 4T 5W-40 – stworzono specjalnie w celu ochrony najnowszej gamy czterosuwowych skuterów i maxi-skuterów Peugeot Motocycles o pojemności od 50 cm3 wzwyż. Jest on kompatybilny ze wszystkimi typami skuterów z wtryskiem paliwa lub gaźnikiem oraz z katalizatorem lub bez katalizatora. Jest to olej syntetyczny. 

Oleje dostępne są w opakowaniach jednolitrowych m.in. w Larsson Polska.

Źródło: Larsson Polska/Motul

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę