Podnośniki PowerLift 1000 do quadów i motocykli

Best Products
10.6.2016

W ofercie firmy Best Products na polskim rynku wyposażenia warsztatowego pojawiły się nowe podnośniki niemieckiej firmy REMO GmbH. Powerlift 1000 przeznaczone są do obsługi pojazdów o masie dopuszczalnej do 1000 kg – czyli motocykli i quadów (ATV).

Są to bardzo uniwersalne podnośniki o szerokim zastosowaniu. Polecane zarówno do profesjonalnych warsztatów jak również dla prywatnych fanów jazdy czterokołowcami lub motocyklami.

Ich konstrukcja pozwala obsłużyć nie tylko quady i motocykle ale również kosiarki (traktorki), trójkołowce, meleksy i wiele innych tego typu pojazdów – wszystko przy pomocy tego samego podnośnika. Ich wyjątkowość polega na idealnym dopasowaniu elementów i ciekawym rozwiązaniom technicznym znacznie ułatwiających prace. Jednym z takich rozwiązań są boczne rampy które mocuje się do stałej konstrukcji w przypadku pracy z szerszym pojazdem (np. quadem). Pozwala nam to zaoszczędzić miejsce w warsztacie, a w razie konieczności dopasować podnośnik tak, aby można było obsłużyć odpowiedni pojazd. Platformy o długości aż 225 cm umożliwiają podnoszenie quadów o dużym rozstawie osi. Bardzo dobrym rozwiązaniem są również zapadnie pod kołami motocykli co ułatwia ich demontaż.

Wyposażony jest we wszystkie elementy, które powinien posiadać podnośnik o takim przeznaczeniu – chwytak koła, rampę, zapadnie oraz idealną wysokość pracy – do 120 cm. Rygle zabezpieczające sterowane elektromagnetycznie (brak konieczności podłączania sprężonego powietrza!) pełnią nie tylko funkcję bezpieczeństwa ale również zwalniając obciążenie z układu hydraulicznego zapewniają długą pracę siłowników i przewodów olejowych. Blokady te dają możliwość zatrzymania podnośnika na jednym z 6 poziomów.

PowerLift 1000 jest zasilany z gniazdka 230 V. Czas potrzebny do uniesienia na pełną wysokość to zaledwie 30 sekund. Podnośnik ten występuje w dwóch wariantach: do motocykli (wąski) oraz do pojazdów 2- i 3-śladowych. Kupując wersję szeroką (do ATV), otrzymujemy możliwość obsługi nie tylko quadów czy samojezdnych kosiarek, ale również jednośladów.

Dokonując zakupu jednego podnośnika Remo Powerlift 1000, poszerzamy ofertę naszego warsztatu i znacznie wzbogacamy jego możliwości serwisowe.

Więcej szczegółów na www.best-prod.com

Źródło: Informacja prasowa Best Products

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia