Poznaj nowego Junaka 125 Racer

Junak
8.8.2017

Nowy Junak 125 Racer jest już dostępny w salonach marki. Poznaj go z bliska i doceń detale – agresywne kształty, dwa hydrauliczne hamulce tarczowe, system CBS oraz wtrysk paliwa Mikuni w standardzie.

– Junak 125 Racer to długo wyczekiwana premiera, która stanowi mocne uzupełnienie linii sportowych motocykli na prawo jazdy B. Ten jednoślad odpowiada na aktualnie panujące trendy. Zależało nam na stworzeniu propozycji otwartej na nieco młodszych użytkowników. Z tego względu nie brakuje tutaj sportowych nawiązań i elektronicznych gadżetów. Motocykl ma się wyróżniać na drodze, tak samo jak jego właściciel. Moim zdaniem Junak 125 Racer to też dobry krok w kierunku rozwoju swojej pasji i świetne przygotowanie do zdobycia jednej z motocyklowych kategorii prawa jazdy – mówi Karol Kopytek z Junaka.

Junak 125 Racer legitymuje się niską masą własną (115 kg) oraz 10,8 KM mocy silnika. Ten jest zaopatrywany w paliwo poprzez elektroniczny system wtryskowy Mikuni – rozwiązanie bezobsługowe i niezawodne. Ta modyfikacja sprawia, że jednostka napędowa gospodaruje benzyną w sposób bardzo oszczędny, przy jednocześnie lepszej dynamice.

Design motocykla sprawia, że nie możesz zostać niezauważony. Masywne kształty, ostre linie i sportowe obręcze aluminiowych kół sprawiają, że całość prezentuje się bardzo dojrzale jak na motocykl na prawo jazdy kategorii B.

Przy tym Junak 125 Racer doskonale sprawdza się podczas codziennej miejskiej eksploatacji. Zawieszenie stanowi zoptymalizowany kompromis pomiędzy komfortem, a precyzją prowadzenia. Za bezpieczeństwo odpowiada także zaimplementowany układ hamulcowy z układem CBS i dwoma systemami hydraulicznymi.

Junak 125 Racer jest już dostępny w salonach sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna: 6199 PLN

Źródło: Informacja prasowa Almot

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę