Serwisuj jednoślady z ELIT Polska

ELIT Polska

Powoli kończy się sezon motocyklowy. Zanim jednoślady trafią na kilka miesięcy do garaży należy je odpowiednio przygotować.

Z roku na rok przybywa jednośladów na polskich drogach. Tylko od stycznia do września dokonano blisko 34 tysiące nowych rejestracji. Potencjał tego rynku najlepiej obrazuje 25-procentowy wzrost w porównaniu do analogicznego okresu w 2018 roku. Przekłada się to również na rynek usług warsztatowych. Coraz częściej właściciele dwóch kółek zlecają w nich wykonanie przeglądu serwisowego przed i po sezonie.

Rosnącą popularność jednośladów obserwujemy poprzez sprzedaż produktów w naszej sieci. Są to zarówno oleje i płyny eksploatacyjne, jak i części zamienne, w tym naszej marki Starline. Sprostanie takiej liczbie zleceń nie było by jednak możliwe bez otwarcia się mechaników i warsztatów na poszerzenie zakresu usług. Patrząc na dynamikę rejestracji jednośladów taka sytuacja utrzyma się w kolejnych latach, co oczywiście przełoży się na dobrą koniunkturę na aftermarkecie – mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Operacyjny w ELIT Polska.

Jedną z podstawowych czynności serwisowych na zakończenie sezonu motocyklowego jest wymiana oleju i filtrów. ELIT Polska przygotował właśnie akcję promocyjną na te grupy produktów. Obejmuje ona między innymi filtry marek MANN-Filter, Hiflo czy Knecht oraz środki smarne Castrol, Mobil, Motul i Orlen.

Co więcej, przy zakupie pakietu produktów motocyklowych o wartości minimum pięciu tysięcy złotych odroczony zostanie termin płatności do 31 marca 2020 roku.

Źródło: ELIT Polska

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia