Sezon motocyklowy 2017 z Lego Technics BMW R 1200 GS Adventure

Lego Technics
9.11.2016

Już 1 stycznia pojawi się na rynku wyjątkowy, kolekcjonerski zestaw dla małych i dużych fanów motocykli, ikona turystycznych enduro – LEGO TECHNIC BMW R 1200 GS Adventure.

To połączenie innowacyjnego designu i nowoczesnej inżynierii. Ten pojazd w wersji LEGO powstał z okazji obchodów 40-lecia serii LEGO Technic w 2017 roku i został zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach we współpracy z twórcami BMW Motorrad.

BMW R 1200 GS Adventure to wspaniały model dla wielkich indywidualistów i pasjonatów podróży w nieznane, gotowych na każde wyzwanie. Fani motocykli, którzy z napięciem czekają na nowy sezon 2017, będą zachwyceni ekskluzywnym zestawem LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure, z którym nawet zimą mogą wymyślać nowe trasy i przeżywać emocjonujące przygody w swoich domach.

Designerzy LEGO współpracowali z projektantami BMW Motorrad, by stworzyć zabawkę, która w najdrobniejszych szczegółach odda charakter i piękno prawdziwego motocykla. Model LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure zbudowany jest z 603 elementów i stanowi idealną replikę oryginalnego modelu. Ma identyczne kształty i niebiesko-czarną kolorystykę. Z detalami zaprojektowano ruchomą kierownicę, unikalny przedni system zawieszenia BMW Motorrad Telelever, aerodynamiczną przednią szybę oraz kokpit. Szczyt myśli technicznej obrazuje widoczny wał napędowy oraz dwucylindrowy silnik w układzie boxer, charakterystyczny dla motocykli BMW, który uruchamia się, jak tylko pojazd wchodzi w ruch. Dbałość o detale pokazują czarne szprychy w kołach i terenowe opony. Zestaw ma 18 cm wysokości, 32 cm długości i 10 cm szerokości. Można go zbudować, używając interaktywnej aplikacji LEGO z instrukcjami budowania w 3D.

Kolekcjonerski zestaw LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure powstał z okazji obchodów 40-lecia serii LEGO Technic w 2017 roku. Dlatego w środku pudełka na fanów czeka niespodzianka - specjalnie ozdobiony element LEGO Technic.
Zestaw LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure (nr katalogowy 42063) będzie dostępny od 1 stycznia w hipermarketach, sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce w rekomendowanej cenie 219,99 PLN.

Więcej informacji: www.LEGO.pl/technic, www.facebook.com/LEGO

Źródło: Informacja prasowa Lego Technics

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę