Yamaha MT-10 dostępna już w każdym polskim salonie

Yamaha
22.8.2016

Motocykle MT-10 dotarły do wszystkich polskich salonów Yamahy. W punktach dealerskich, zlokalizowanych w największych miastach naszego kraju, dostępne są też dla klientów pierwsze egzemplarze testowe, dzięki którym jeszcze przed zakupem mogą się oni przekonać, że jazda MT-10 będzie niezapomnianym przeżyciem.

Podstawowa cena modelu MT-10 wynosi 56 500 zł, ale każdy nabywca może sięgnąć do niezwykle bogatej listy wyposażenia dodatkowego, by uczynić swój motocykl bardziej komfortowym i funkcjonalnym. Przykładami bardzo przydatnych dla każdego użytkownika akcesoriów mogą być tylny bagażnik za 794 zł, zestaw bocznych kufrów za 1746 zł czy tytanowy tłumik Akrapovič za 3615 zł.

Ekscytujący MT-10 to flagowy motocykl Yamahy i najpotężniejszy przedstawiciel mrocznej serii MT. Ma aluminiową ramę typu Deltabox oraz czterocylindrowy, chłodzony cieczą, rzędowy silnik z 16-zaworową głowicą, osiągający imponującą moc aż 160 KM. I wbrew pozorom Yamaha MT-10 to lekkość, zwrotność, dynamika i niezwykła pewność prowadzenia. Dzięki tym cechom MT-10 rozwija prędkości zadowalające nawet bardzo doświadczonych kierowców, którzy dokładnie wiedzą, czego należy oczekiwać od motocykla tej klasy, i daje poczucie pełnej kontroli nad pojazdem zarówno na prostych, jak i w zakrętach. Świetna ergonomia i wygodna pozycja za kierownicą to kolejne cechy, dzięki którym jazda MT-10 jest wyjątkową przyjemnością.

Szczegóły dostępne na stronie www.yamaha-motor.pl.

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę