Aktualizacja Texa IDC4E Bike wersja 26

Texa
23.8.2016

Nowa wersja oprogramowania wprowadza kolejną funkcję - szybką diagnostykę oraz rozszerza możliwości w 75 markach pojazdów.

Całkowicie nowa funkcja oprogramowania IDC4E: pozwala na szybkie wejście w diagnostykę ograniczając do minimum liczbę kliknięć i zapewniając prawidłową diagnostykę pojazdu. Nie trzeba już przechodzić wielostopniowego procesu wyboru danych pojazdu potrzebnych do jego zdiagnozowania, takich jak marka, model, kod silnika, rok produkcji i w końcu, system.

Wystarczy kliknąć przycisk nowej funkcji, który znajduje się obok marki w menu wyboru i podłączyć urządzenie diagnostyczne do pojazdu. W oparciu o pojazd, jego wyposażenie oraz użyty kabel diagnostyczny oprogramowanie wejdzie bezpośrednio w komunikację z układem wtryskowym lub wykona skanowanie, przedstawiając systemy dostępne w diagnozowanym pojeździe i wskaże dostępne dla niego opcje diagnostyczne.

Oprócz wprowadzenia innowacyjnej funkcji „Szybka Diagnostyka” aktualizacja BIKE 26 objęła również 75 marek i ponad 2300 modeli pojazdów poszerzając możliwości diagnostyczne w wielu sterownikach. Chcemy podkreślić wprowadzenie marek BAJAJ, BENELLI (DSK), KELLER oraz szeregu ważnych aktualizacji wykonanych dla DUCATI.

Źródło: Texa

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę