Bridgestone wspiera Motorcycle Diaries

Bridgestone

 

Z myślą o pasjonatach jazdy na dwóch kołach Bridgestone dołączył do wyjątkowej inicjatywy Motorcycle Diaries – internetowego przewodnika dla wszystkich motocyklistów poszukujących najlepszych tras w Europie.

Dzięki współpracy użytkownicy serwisu otrzymają pomoc ze strony klubów motocyklowych Bridgestone w całej Europie oraz będą mogli wygrywać opony tej marki w cyklicznych konkursach.

Motorcycle Diaries to największa baza ciągle nieodkrytych tras i interesujących miejsc na mapie Europy. Za jej pośrednictwem wszyscy użytkownicy mogą dzielić się informacjami na temat najciekawszych wypraw i motocyklowych przygód.

Cztery główne wątki, wokół których zbudowany jest serwis to odkrywanie, inspirowanie, planowanie oraz udostępnianie. Tak skonstruowana zawartość serwisu umożliwia jego użytkownikom wyszukiwanie najpiękniejszych okolic, do których można wybrać się motocyklem, oglądanie zdjęć i materiałów wideo z tych miejsc oraz planowanie tras i ich udostępnianie innym członkom społeczności.

Użytkownicy serwisu mają dostęp do specjalnie opracowanej aplikacji do planowania podróży, która umożliwia zapisywanie ulubionych tras i przystanków oraz tworzenie osobistego motocyklowego dziennika.

Strona www.motorcycle-diaries.com jest dostępna w pięciu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i niemieckim.

Źródło: Bridgestone

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę