Dni otwarte w Rybniku już w ten weekend!

Inter Motors
18.5.2016

Już w piątek i sobotę (20–21 maja 2016 r.) w Inter Motors Rybnik przy ul. Gajowej 4 odbędą się dni otwarte z mnóstwem motocyklowych atrakcji.

W tych dniach sklep będzie czynny w godz. 9.00–18.00. To doskonała okazja na zakupy z 10% rabatem, a także skorzystanie ze wszystkich, specjalnie przygotowanych atrakcji.

Najwięcej będzie się działo w sobotę, bo właśnie w tym dniu odbędą się pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83. Zarówno w piątek, jak i w sobotę do testowania będą dostępne kaski z Shark, Shoei i Nolan z Centrum Testowego Inter Motors oraz produkty Castrol przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. To jednak nie wszystko, bo rybnicki Inter Motors, który posiada w ofercie skutery Vespa, Piaggio i Gilera, na które przygotował specjalną ofertę cenową.

Każdy z przybyłych otrzyma 10% rabatu na odzież i akcesoria z aktualnej oferty Inter Motors. Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem dlatego naprzeciw takim dylematom wychodzi Centrum Testowe Kasków Inter Motors. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy kask spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Nolan i Shoei.

Co więcej, w ramach Centrum Testowego udostępnimy wam również najciekawsze produkty z gamy środków motocyklowych Castrol, w tym smary do łańcucha oraz środki do czyszczenia i pielęgnacji motocykla.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Imprezę nakręca Castrol Power1.

Zapraszamy do Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4

Źródło: Informacja prasowa Inter Motors

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę