Rynek Motocyklowy
Reklama
Reklama

Ducati i Jacob Cohen – jakość premium koło siebie!

Ducati
10.8.2016
Reklama
Reklama

Motocykle Ducati to prestiż i najwyższa jakość. Podobnie jak kultowe dżinsy firmy Jacob Cohen. Co ciekawe, najlepsze produkty obu włoskich producentów można zobaczyć koło siebie w Warszawie.

Firma Jacob Cohen powstała w słoneczniej Italii w miejscowości Venetto. To bardzo malownicza okolica, znana nie tylko z dobrego wina. Tu powstają też najwyższej jakości dżinsy, produkowane z najlepszej japońskiej bawełny karubo. Do tego wysmakowane dodatki – patynowane guziki, metki z najróżniejszych materiałów, w tym najlepszych skór. Podobnie jak w przypadku limitowanych motocykli Ducati (takich jak najnowsze 1299 Panigale Anniversario), także niektóre serie dżinsów Jacob Cohen powstają w numerowanych, ograniczonych – na przykład do 500 sztuk – seriach.

Reklama

Nie dziwi więc, że obie, mające ze sobą tyle wspólnego firmy, ściśle współpracują. Jacob Cohen w sezonie 2016–2017 dostarcza linię ubrań dla Ducati Corse, a konkretnie fabrycznego teamu MotoGP. Tu bardzo pięknie łączą się wspólne cechy obu marek – pasja, styl, emocje, prędkość i włoski charakter.

W Warszawie również można spotkać najpiękniejsze dzieła obu producentów. Tutaj jednak nie w sportowym, ale prawdziwie eleganckim, ekskluzywnym stylu. XDIavel S bardzo dobrze komponuje się z dżinsami Jacob Cohen. Możecie to zobaczyć na własne oczy, odwiedzając butik Madison Avenue 346 mieszczący się przy Placu Bankowym 1.

Reklama

Źródło: Informacja prasowa Ducati

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Reklama
Reklama
Reklama

Najbliższe wydarzenia

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama