Ducati pojawia się na Motorcycle Live Show po historycznej wygranej. Oto nowa linia modelowa 2023

Ducati na Motorcycle Live 2022. Wielkie premiery motocykli Newspress

Ducati udaje się w tym roku na Motorcycle Live z nową linią modelową 2023. Z debiutantów najbardziej wyróżnia się nowa Multistrada V4 Rally, idealna w mieście, jak i na najbardziej śmiałych trasach off-roadowych. To motocykl wydajny, wytrzymały i niezawodny dzięki silnikowi V4 Granturismo i wydłużonym okresom międzyobsługowym.

 

  • Ducati bierze udział w Motorcycle Live Show zaledwie kilka dni po zdobyciu tytułów mistrza MotoGP i mistrza świata WorldSBK, osiągając historyczny wynik.
  • Kilka premier brytyjskich obecnych na stoisku, w tym nowa Multistrada V4 Rally, Panigale V4 R, Diavel V4, Monster SP i Streetfighter V4 SP2.
  • Energetyczna eksplozja kolorów Ducati Scrambler Next-Gen idzie w parze z najnowszymi modelami Ducati.
  • Nie tylko motocykle: nowa kolekcja Ducati Apparel 2023 oraz najnowsze E-bike Futa i MIG-S dostępne na miejscu.

Motocykl Panigale V4 R 2023 – Wyścigowe rozwiązania na co dzień

W Wielkiej Brytanii zadebiutuje również Panigale V4 R 2023, motocykl, w którym zastosowano rozwiązania techniczne zarezerwowane wcześniej dla mistrzostw MotoGP i WorldSBK. Najbliższy model produkcyjny do motocykla zawodniczego w historii. Sercem Panigale V4 R jest nowy Desmosedici Stradale R o pojemności 998 cm3, silnik zdolny do osiągnięcia maksymalnej prędkości obrotowej silnika wynoszącej 16 500 obr/min.

Rodzina_Ducati_Scrambler Źródło: Newspress

Sercem stoiska Ducati jest eksplozja kolorów „Next Gen Freedom” Ducati Scrambler, z trzema modelami Icon, Full Throttle i Nightshift. Ta nowa generacja staje się bardziej współczesna, kolorowa i obdarzona jeszcze bardziej żywą osobowością. Dzięki wyrafinowanej stylistyce i muskularnym, eleganckim liniom, nowy Diavel V4 pokazuje całą swoją silną osobowość wzmocnioną w wersji wyposażonej w czarne zaciski i karbonowe części z katalogu Ducati Performance. Monster SP zaś, dzięki doskonałym komponentom, jest gotowy do zaoferowania maksymalnej zabawy i uzupełnia gamę Monster.

Źródło: Ducati, Youtube

Nowa rodzina Ducati Streetfighter reprezentowana jest przez model V2 w malowaniu Storm Green, V4 S „Grey Nero” oraz nowy, numerowany, V4 SP2, który łączy „Fight Formula” ze specyfikacją SP, dzięki czemu jest jeszcze bardziej efektywny w jeździe sportowej, a konkretnie na torze.

Na stoisku Ducati znajdzie się również wielokrotnie nagradzany DesertX, „Bike of The Year 2022” magazynu BIKE; odwiedzający będą mogli przetestować DesertX w ramach sekcji Experience Adventure na tegorocznej imprezie.

Źródło: Newspress

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę