Honda CRF450RX 2017 - maszyna wyścigowa

Honda
11.8.2016

Honda wprowadza do swojego oferty w pełni wyścigową maszynę enduro CRF50RX, powstałą na bazie nowej crossówki CRF450R 17YM, z dostosowanym do specyfikacji enduro zawieszeniem, wtryskiem paliwa PGM-FI, różnymi mapami zapłonu, powiększonym zbiornikiem paliwa, 18-calowym tylną kołem, nóżką boczną i elektrycznym zapłonem w standardzie.

Nowy model został skonstruowany na bazie CRF450R najnowszej generacji 17YM, wykorzystując jego silnik i zawieszenie. Honda CRF450R stała się wzorem dla innych motocykli tej kategorii od momentu wprowadzenia w 2002 roku. Zaprojektowano ją w równowadze pomiędzy silnikiem z jego ekstremalnymi osiągami a zawieszeniem, które pozwalało każdemu kierowcy, nawet najbardziej wymagającemu, docenić zalety tego modelu. Motocykl ten oferował całkowitą kontrolę nad osiągami w połączeniu ze stabilnością i poręcznością.

CRF stała się platformą do zbudowania sportowego motocykla enduro dając CRF450RX to co najlepsze z crossówki, by współzawodniczyć w wyścigach enduro: lekkość, moc, łatwość w prowadzeniu zarówno na podjazdach jak i na krętych, trudnych sekcjach toru.

Źródło: Honda

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę