Inter Motors Megastore Kraków już otwarty!

Inter Motors

Jeden ze sztandarowych sklepów sieci Inter Motors rozpoczął właśnie sprzedaż w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej. W ofercie bardzo szeroki asortyment.

Ponad 300 m kwadratowych ekspozycji, tematycznie zaprezentowanej w przejrzysty sposób robi wielkie wrażenie. W Inter Motors przy Zakopiańskiej 301 można znaleźć ogromny wybór najlepszych odzieżowych marek z całego świata, przy czym najlepszych nie znaczy najdroższych. Na wyznawców alpejskiej gwiazdy czeka szeroka oferta profesjonalnej odzieży Alpinestars. Jest też Ixon, Macna i aspirująca ponad półkę budżetową Adrenaline. Inter Motors oferuje aż 370 różnych typów kasków pochodzących od 8 dostawców: Shark, Shoei, Nolan, X-Lite, Nexx, Grex, Ispido i FLY. Jest naprawdę w czym wybierać, bo Inter Motors oferuje asortyment odzieżowo-akcesoryjny pochodzący od 20 dostawców z całego świata, a oferta części zamiennych, eksploatacyjnych, olejów, opon i smarów skomponowana jest aż od 60 firm.

"Intermotorsowy" Megastore w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej znajduje się zaledwie kilkaset metrów od zjazdu z autostrady (obwodnicy Krakowa).

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00 a w soboty w godzinach 10.00-16.00

Źródło: Inter Motors

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę