Junak stworzył własną gamę kosmetyków motocyklowych

Junak
10.4.2017

Almot, właściciel marki motorowerów i motocykli Junak, zaprezentował kolekcję uniwersalnej chemii motocyklowej. Produkty są już dostępne u dealerów.

Gama liczy 7 pozycji obowiązkowych dla każdego motocyklisty, któremu zależy na sprawnym i dobrze prezentującym się sprzęcie.

Karol Kopytek z firmy Almot zapewnia przy tym, że wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty, a ich wprowadzenie wiązało się z szeregiem testów oraz badań. – Zależało nam na stworzeniu palety produktów przystępnych cenowo, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości produktów. Tym sposobem opracowaliśmy świetny zestaw, który moim zdaniem przyda się każdemu posiadaczowi motocykla czy motoroweru w naszym kraju. Bez względu na markę jednośladu – powiedział Kopytek.
 
Kosmetyki motocyklowe marki Junak to:

  1. Polimer do konserwacji lakieru – preparat doskonale nabłyszcza i zabezpiecza powierzchnie lakierowane i z tworzyw sztucznych tj. błotniki, zbiorniki paliwa, osłony boczne, owiewki. Szybko odprowadza wodę, zapobiega nadmiernemu przywieraniu kurzu i brudu.
  2. Smar do łańcucha – profesjonalny smar do łańcuchów motocyklowych. Najwyższej jakości produkt smarny. Po aplikacji głęboko penetruje, a następnie zastyga, chroniąc powierzchnię przed przywieraniem kurzu i brudu. Zapewnia niewiarygodną trwałość i ochronę przed korozją. Nie traci swoich właściwości od -12 do +200°C. Nadaje się do łańcuchów typu O-Ring i X-RIng.
  3. Bezpieczny zmywacz do smarów i łańcuchów  – profesjonalny zmywacz smarów do łańcuchów motocyklowych. Służy do usuwania smarów naturalnych oraz smarów syntetycznych (np. smar silikonowy), wosków, plam smoły lub asfaltu. Bezpieczny dla powierzchni lakierowanych. Preparat nie pozostawia plam i nalotów, nie niszczy tworzyw sztucznych i gumy.
  4. Preparat do czyszczenia gaźnika i układu dolotowego – szybko usuwa naloty z gaźnika, rozpuszcza stare smary, czyści elementy dolotowe, cięgna, przepustnice, poprawia pracę gaźnika. Bezpieczny dla tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych w krótkotrwałym kontakcie.
  5. Szampon motocyklowy – skoncentrowany szampon, bezpieczny dla powierzchni.
  6. Czernidło do opon – preparat nabłyszcza brzegi opon, uelastycznia powierzchnię przez co zapobiega pękaniu gumy. Posiada przyjemny zapach. Oparty na oleju silikonowym dwóch gęstościach – gęsty nabłyszcza powierzchniowo, rzadszy penetruje i konserwuje gumę.
  7. Preparat do czyszczenia motocykla – środek do czyszczenia motocykla bez konieczności spłukiwania. Bezpieczny dla powierzchni, doskonale rozpuszcza brud i owady, posiada przyjemny zapach.   

Źródło: Informacja prasowa Almot

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia