Katalog Inter Motors w telefonie

Inter Motors
17.8.2016

Inter Motors Katalog to aplikacja dostępna dla wszystkich urządzeń typu smartphone i tablet pracujących na systemach Android, IOS oraz Windows. Dostępna jest bezpłatnie pod nazwą Inter Motors Katalog na platformach: Google Play, App Store oraz na Sklep Microsoft.  

W katalogu Inter Motors 2016 znajdziesz pełną aktualną ofertę odzieży i akcesoriów dostępnych w sieci sklepów Inter Motors. Aplikacja pozwala na przeglądanie obszernie opisanych produktów, tworzenie listy ulubionych towarów oraz sprawdzania dostępności w poszczególnych sklepach stacjonarnych sieci Inter Motors. Dla ułatwienia poruszania się po ofercie, aplikacja została wyposażona w funkcje szukania również według produktów dostępnych lub wszystkich, a także można sortować przeglądnie po nazwach lub według cen.

Dodatkowe funkcje to możliwość szybkiego kontaktu z wybranym sklepem poprzez połączenie telefoniczne, lub wysłanie wiadomości e-mail. Żeby ułatwić dotarcie do oddziałów firmy, jednym przyciskiem można przenieść się do nawigacji, która pokieruje bezpośrednio do wybranego adresu.

Aplikację dla konkretnych systemów można pobrać w podanych niżej miejscach:

Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jmmj.katalog

iOS:

https://itunes.apple.com/us/app/inter-motors-katalog/id1136209830?ls=1&mt=8

Windows Phone

Dla wersji 10

https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4sxtf

dla wersji 8.1

http://windowsphone.com/s?appid=56b79252-1bc1-4fa0-a0da-1279ac8b4486

Źródło: Inter Motors

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę