Klasyka czy motocyklowa przygoda - seria Romet 400

Romet

W bogatej kolekcji motocykli Romet nie brakuje propozycji również dla bardziej wymagających motocyklistów, w tym na najwyższą klasę pojemnościową, dostępną na prawo jazdy kategorii A2. Dla takich klientów Romet ma w ofercie motocykle z serii Classic 400 oraz Adv 400. 

Dla motocyklistów, którzy preferują klasyczne linie i tradycyjną szkołę budowy jednośladów, przeznaczone są przede wszystkim modele Classic 400. W każdej dostępnej wersji motocykle te wyglądają jak rasowa maszyna sprzed kilku dekad. Jednak pod nawiązującym do ery cafe racerów klasycznym nadwoziem kryje się zaawansowana technologia, która sprawia, że piękna dla oka stylistyka w klimacie retro idzie w parze z nowoczesnością. Dynamiczną jazdę zapewnia elastyczny silnik z czterozaworową głowicą, który jest zasilany przez elektroniczny wtrysk paliwa, a system ABS dba o efektywne hamowanie w każdych warunkach.

Romet Classic 400 dostępny jest w podstawowej wersji, a także jako modny Cafe Racer, wyposażony w atrakcyjne owiewki i niezbędne w tej klasie sportowe dodatki oraz w zaprzęgu z wózkiem bocznym (z homologacją L4e). Te motocykle pozwolą wyróżnić się z tłumu w ponadczasowym stylu.

Dla motocyklistów, którzy wolą klimat wypraw motocyklowych w stylu adventure, zdecydowanie bardziej pasować będzie model ADV 400. Niezależnie od obranego kierunku i nawierzchni, po jakich będzie przebiegać podróż, Romet ADV 400 podejmie się chętnie każdego zadania. Pomogą mu w tym wytrzymała konstrukcja, zdolne pokonywać terenowe przeszkody podwozie, czy żywiołowy i niezawodny silnik. Na pokładzie oczywiście nie zabrakło najnowszych rozwiązań technologicznych oraz podróżniczego wyposażenia. W ofercie znaleźć można także dodatkowe akcesoria, jak solidne kufry podróżne, czy wzmocnienia w postaci gmoli i osłon. Wyprawowe walory Rometa ADV 400 zostały sprawdzone m.in. w trakcie podróży Romet Transkarpatian Trip.

Źródło: Romet

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia