Miniatury motocykli BMW, czyli ekscytujący pomysł na prezent

Miniatury motocykli BMW – Idealny pomysł na prezent BMW Motorrad

Nowe BMW M 1000 RR rozszerza kolekcję miniaturowych modeli BMW Motorrad w skali 1:10.

 

BMW Motorrad przekształca swoje duże motocykle w miniatury

Całkowicie nowe BMW M 1000 RR dołącza teraz do kolekcji miniaturowych modeli wybranych motocykli BMW. Obok tego sportowego motocykla w ofercie miniaturowej znajdują się modele R 1250 GS i F 850 GS oraz R 18.

Miniatury motocykli od BMW charakteryzują się wysoką jakością i dużą dbałością o szczegóły i są już dostępne w sklepach.

Bmw_motocykl_miniatura Źródło: BMW Motorrad

W sam raz na okres świąteczny BMW Motorrad przygotowało odpowiedni prezent. Podobnie jak ich duże modele, miniaturowe modele przyciągają wzrok. Lśniące oryginalne lakiery, działający układ kierowniczy, a nawet przednie i tylne zawieszenie. Miniatury charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością i dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu można podziwiać wszystkie cechy w skali 1:10.

Bmw_motocykl_miniatura2 Źródło: BMW Motorrad

Miniatury motocykli BMW są dostępne w cenie 99,00 EUR (w Niemczech, z 19% VAT) w każdym oddziale BMW Motorrad, u dealera BMW Motorrad lub w BMW Welt. Te miniaturowe modele to obowiązkowa pozycja dla każdego fana motocykli; czy to kolekcjonera, czy to poszukiwacza atrakcyjnego prezentu dla dzieci lub dorosłych.

Źródło: BMW Motorrad

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę