Motocykliści Wójcik FHP YART RT na Moto Expo

Wójcik FHP YART Racing Team

Zawodnicy zwycięskiej ekipy Wójcik FHP YART Racing Team już w najbliższy weekend zaprezentują swoje maszyny i spotkają się z polskimi fanami podczas warszawskiej wystawy motocykli i skuterów MOTO EXPO Polska.

Przygotowane przez austriacki YART Yamahy trafią do Warszawy niemal prosto z hiszpańskiej Almerii, gdzie niedawno zespół przeprowadził udane, pięciodniowe testy.

Bezkompromisowa Yamaha YZF-R1M w specyfikacji Superbike, o mocy ponad 200 KM, której dosiądzie w tym roku dwukrotny mistrz Polski Marcin Walkowiak, będzie z pewnością jedną z głównych atrakcji wystawy, podobnie jak wersja w specyfikacji Superstock 1000, na której wystartują Adrian Pasek i Bartek Wiczyński.

Miłośnicy motocykli będą mogli zobaczyć również nową Yamahę YZF-R3, na której w Almerii 16-letni Daniel Blin utrzymywał podczas testów tempo bardziej doświadczonych zawodników z mistrzostw świata.

W Warszawie fani zobaczyć będą mogli nie tylko motocykle, ale również całą ósemkę reprezentantów Wójcik FHP YART Racing Teamu, w tym także Marka Szkopka, Szymona Strankowskiego, Michała Żbikowskiego i jeżdżącego menedżera ekipy, Grzegorza Wójcika.

- Nasze pierwsze w tym roku testy przebiegły rewelacyjnie, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani nie tylko zbliżającym się sezonem, ale także możliwością spotkania się z kibicami i zaprezentowania naszych nowych motocykli Yamaha – mówi Grzegorz Wójcik. - Przez wszystkie trzy dni na zespołowym stoisku spotkać będzie można nie tylko nasze maszyny, ale także wszystkich zawodników, którzy nie mogą doczekać się tego weekendu równie mocno jak pierwszych wyścigów. Do zobaczenia w Warszawie!

Wystawa motocykli i skuterów MOTO EXPO Polska odbywa się od dzisiaj do niedzieli, w EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Prosto z wystawy cały zespół uda się do Portugalii, gdzie na znanym z MŚ World Superbike torze Portimao przeprowadzi kolejne testy przed sezonem motocyklowych mistrzostw Polski i międzynarodowej serii Alpe Adria.

Źródło: Wójcik FHP YART Racing Team

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę