Motocyklowy Vip Club 2016

Inter Cars
10.6.2016

Promocja Motocyklowy VIP CLUB, w której nagrody główne to 15 dwuosobowych zaproszeń na wyjazd do słonecznej Malagi dla klientów z najlepszymi wynikami zakupowymi, właśnie zbliża się ku końcowi.

O miejscach w konkursie decydują zakupy produktów motocyklowych Castrol, Exide oraz TRW – dostawców którzy są współorganizatorami tego wyjazdu.

Wycieczka odbędzie się w dniach 10–14 września 2016 r. Zwycięstwo w promocji Motocyklowy VIP CLUB to doskonała okazja, aby po ciężko przepracowanym sezonie ufundować sobie kilka dni relaksu. Podróż i pobyt organizowane są we współpracy z profesjonalnym biurem, które specjalnie dla Państwa przygotowało niezwykle atrakcyjny program, a dedykowani przewodnicy będą nam towarzyszyć przez całą wycieczkę. Program wycieczki obejmuje m.in.: przelot w obie strony, zakwaterowanie w hotelu, pełne wyżywienie z kolacjami w najciekawszych restauracjach Malagi, zwiedzanie Alhambry, Grenady i Rondy (miasta w skałach), wizyta w winnicy Joaquin Fernandez, wieczorne imprezy, kilka niespodzianek oraz doskonały klimat!

Nie jest jeszcze za późno aby wziąć udział w konkursie!
Od czego zacząć, aby dołączyć do konkursu i powalczyć o główną nagrodę?

Zarejestruj się na stronie konkursowej www.icvipclub.pl i zapoznaj się z regulaminem. Skontaktuj się również z handlowcem Inter Cars i ułóż plan zakupów.

Źródło: Informacja prasowa Inter Cars

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę