NAVITEL Poland wspiera inicjatywę MOTOSERCE 2016

Navitel
30.5.2016

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, poza statutową działalnością w zakresie produkcji i zbytu swoich urządzeń chętnie angażuje się w akcje charytatywne i wspiera idee promujące szeroko pojęte bezpieczeństwo oraz odpowiedzialność drogową kierowców.

Z tych właśnie przyczyn firma została partnerem tegorocznej akcji MOTOSERCE, polegającej na zbiórce krwi, która zostanie wykorzystana do ratowania ofiar wypadków drogowych w całym kraju.

– Wszyscy jesteśmy kierowcami i każdy z nas niekoniecznie ze swojej winy może stać się ofiarą wypadku, dlatego z potrzeby serca włączamy się w akcję MOTOSERCE 2016, która ma w naszym kraju status drugiej największej po WOŚP społecznej inicjatywy ratującej życie i zdrowie. Podoba nam się także piknikowy charakter wydarzenia, gdyż organizator zaplanował liczne koncerty, pokazy ekwilibrystyki motocyklowej oraz wiele innych atrakcji, które dla odwiedzających Park Bródnowski w Warszawie dnia 4 czerwca będą zupełnie bezpłatne. Marka NAVITEL także przygotowała ciekawe niespodzianki, jak na przykład nawigację na motor NAVITEL G550 MOTO DEVICE, którą będzie można wylosować w trakcie losowania nagród wśród wszystkich oddających krew. Zapraszamy też odwiedzających do naszego namiotu w celu zapoznania się z pełną gamą urządzeń z oferty – podsumowuje Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

MOTOSERCE to cykliczna akcja, której początki sięgają roku 2009. Każdego roku motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych biją rekordy ilości zebranej krwi, która potem przekazywana jest instytucjom ratującym życie i bankom krwi. Od początku istnienia tej szczytnej inicjatywy zebrano już ponad 22 000 litrów krwi!

Patronat nad tegoroczną edycją wydarzenia objęli między innymi Prezydent Andrzej Duda, Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, Polski Czerwony Krzyż oraz Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Współorganizatorem akcji  jest Burmistrz Dzielnicy Targówek.

Źródło: Informacja prasowa Navitel

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę