Rynek Motocyklowy
Reklama
Reklama

NAVITEL Poland wspiera inicjatywę MOTOSERCE 2016

Navitel
30.5.2016
Reklama
Reklama

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, poza statutową działalnością w zakresie produkcji i zbytu swoich urządzeń chętnie angażuje się w akcje charytatywne i wspiera idee promujące szeroko pojęte bezpieczeństwo oraz odpowiedzialność drogową kierowców.

Z tych właśnie przyczyn firma została partnerem tegorocznej akcji MOTOSERCE, polegającej na zbiórce krwi, która zostanie wykorzystana do ratowania ofiar wypadków drogowych w całym kraju.

Reklama

– Wszyscy jesteśmy kierowcami i każdy z nas niekoniecznie ze swojej winy może stać się ofiarą wypadku, dlatego z potrzeby serca włączamy się w akcję MOTOSERCE 2016, która ma w naszym kraju status drugiej największej po WOŚP społecznej inicjatywy ratującej życie i zdrowie. Podoba nam się także piknikowy charakter wydarzenia, gdyż organizator zaplanował liczne koncerty, pokazy ekwilibrystyki motocyklowej oraz wiele innych atrakcji, które dla odwiedzających Park Bródnowski w Warszawie dnia 4 czerwca będą zupełnie bezpłatne. Marka NAVITEL także przygotowała ciekawe niespodzianki, jak na przykład nawigację na motor NAVITEL G550 MOTO DEVICE, którą będzie można wylosować w trakcie losowania nagród wśród wszystkich oddających krew. Zapraszamy też odwiedzających do naszego namiotu w celu zapoznania się z pełną gamą urządzeń z oferty – podsumowuje Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

MOTOSERCE to cykliczna akcja, której początki sięgają roku 2009. Każdego roku motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych biją rekordy ilości zebranej krwi, która potem przekazywana jest instytucjom ratującym życie i bankom krwi. Od początku istnienia tej szczytnej inicjatywy zebrano już ponad 22 000 litrów krwi!

Reklama

Patronat nad tegoroczną edycją wydarzenia objęli między innymi Prezydent Andrzej Duda, Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, Polski Czerwony Krzyż oraz Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Współorganizatorem akcji  jest Burmistrz Dzielnicy Targówek.

Źródło: Informacja prasowa Navitel

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Reklama