Nowy Junak RS 125 PRO już dostępny w salonach

Junak
1.6.2016

Na kanwie sukcesu RS 125 stworzono motocykl o jeszcze bardziej sportowych atrybutach. Najistotniejszą cechą odmiany PRO jest zwiększona o ponad 2 konie mechaniczne moc jednostki napędowej.

Całkowicie przeprojektowano serce motocykla, wyposażając go w układ chłodzenia cieczą. Skuteczne odprowadzanie ciepła dało konstruktorom możliwość podniesienia osiągów o ponad 20%. W przypadku tak lekkiego (ważącego zaledwie 130 kg) motocykla różnica jest znacząca.

To zdecydowanie jeden z najbardziej dynamicznych jednośladów w tym segmencie cenowym, do którego prowadzenia wystarczy jedynie prawo jazdy kategorii B.

Drugą istotną zmianą jest zastosowanie tylnego hamulca tarczowego. To konsekwencja znaczącej poprawy osiągów Junaka RS 125 PRO. Hydrauliczny układ na tylnej osi gwarantuje jeszcze krótszą drogę hamowania i zwiększone poczucie bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Najwyższy poziom stosunku ceny do jakości

Najważniejszą cechą serii RS jest jakość, niezawodność oraz przyjemność z prowadzania tego motocykla. Przy tym nie zapomniano o bogatym wyposażeniu standardowym, które oferuje światła LED oraz elektroniczną deskę rozdzielczą.

Nowy  Junak RS 125 PRO jest już dostępny w salonach sprzedaży na terenie Polski, w sugerowanej cenie detalicznej 8499 PLN.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.Junak.com.pl i na www.youtube.com.

Źródło: Informacja prasowa Junak

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę