Odzież dla motocyklisty za mniej niż 1000 zł

Inter Motors

Jesteś początkującym motocyklistą? Jeździsz rekreacyjnie i poszukujesz bezpiecznej, a jednocześnie wygodnej odzieży? Obawiasz się, że taki zestaw będzie kosztował tyle, co pierwszy motocykl? Nie musi tak być! W ofercie Inter Motors znalazły się bowiem kompletne zestawy odzieżowe w cenie niższej niż 1000 zł. 

Zestaw z jednym z trzech modeli spodni jeans to koszt od 904 zł do 964 zł. W jego skład wchodzi: kask Ispido Pulse (dostępny w trzech wersjach kolorystycznych), kurtka Adrenaline Softshell z ochraniaczami, całoroczne rękawice Adrenaline Apex, jedne z trzech rodzajów motocyklowych spodni jeans z kevlarem i ochraniaczami oraz buty Adrenaline Ryo Speed. To komplet dla osób, które jeżdżą w najcieplejszych porach roku i jest to najczęściej jazda miejska lub krótkie dystanse.

Jeszcze lepiej prezentuje się zestaw turystyczny z tekstylną motocyklową kurtką Adrenaline Shiro, dostępną aż w sześciu wersjach kolorystycznych i wyposażoną w ochraniacze ramion, łokci i pleców. Kurtka zawiera także membranę wodoodporną i wypinaną podpinkę. Także spodnie są wodoodporne i posiadają podpinkę ocieplająca. W skład zestawu wchodzą również kask, rękawice i buty (takie same, jak w zestawie 1). Cena tego kompletu wynosi 973 zł.

Źródło: Inter Motors

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia