Rynek Motocyklowy
Reklama
Reklama

Reorganizacja sieci dealerskiej Yamahy w Małopolsce

Yamaha
31.8.2016
Reklama
Reklama

W trosce o najwyższą jakość obsługi sprzedażowej i serwisowej świadczonej klientom w Małopolsce, Yamaha Motor Polska podjęła decyzję o reorganizacji sieci dealerskiej w Krakowie. Z dniem 31 sierpnia br. swoją działalność kończy dotychczasowy salon RINGROAD GALICJA zlokalizowany przy ul. Wielickiej 44B.

Pod koniec jesieni zastąpi go nowy autoryzowany punkt dealerski MOTORLAND KRAKÓW. Przeprowadzona restrukturyzacja łączy się z czasową nieobecnością marki Yamaha Motor na małopolskim rynku, za co importer serdecznie przeprasza. Wszystkich klientów zachęcamy do korzystania w tym czasie z salonu i serwisu Yamaha JAWMOTO znajdującego się w Katowicach, przy ul. Bogucickiej 7.

Reklama

Nowy salon Yamaha MOTORLAND KRAKÓW jest filią funkcjonującego od lat na Dolnym Śląsku punktu dealerskiego prowadzonego przez znanych w środowisku motocyklowym Andrzeja Adacha, Kacpra Kamińskiego i Pawła Mierzwę. W stolicy Małopolski wesprze ich niezwykła postać – słynny kierowca rajdowy, czterokrotny Mistrz Polski Leszek Kuzaj, prywatnie wielki fan pojazdów Side-by-Side Yamahy.

Krakowski salon będzie posiadał pełną autoryzację na sprzedaż i obsługę serwisową motocykli i skuterów marki Yamaha, a także pojazdów ATV i Side-by-Side oraz sprzętu Marine i power products. Dokładna lokalizacja punktu zostanie podana do publicznej wiadomości tuż przed otwarciem. Salon MOTORLAND KRAKÓW pozwoli wprowadzić do Małopolski nową jakość obsługi klientów, która stanowi znak rozpoznawczy Yamahy w Polsce.

Reklama

Mapa Dealerów Yamaha jest dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.

Żródło: Informacja prasowa Yamaha

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Reklama